Na sovozniškem sedežu
Takole je krog v Areni Kamnolom Verd videl, iz čisto drugačne perspektive, glavni snemalec:
Me sprašujejo kako se je bilo peljati, včeraj v kamnolomu Verd? Iz spodnjega posnetka je razvidno, da je bila vožnja mirna in prijetna?. Danes mi je jasno kaj je pomenil tisti nasmešek Gašperja na začetku vožnje?, po luft, pa počez, pa…enostavno Norooo? Hvala nečaku Gašperju in Miranu – Jazon Autosport Vrhnika za rojstno dnevno darilo, ki ga ne bom nikoli pozabil? Hvala?
Objavil/a Miroslav Verbič dne Nedelja, 19. avgust 2018













